7D Proje Geliştirme Mimarlık Mühendislik Danışmanlık A.Ş. Proje Geliştirme-Mimarlık ve Mühendislik ve Danışmanlık alanlarındaki değer yaratımdaki önemli bir eksikliği gidermek üzere kurulmuştur.

7D; çok disiplinli, paylaşımcı, bilgi birikimlerine değer veren, saygılı, etik, kurumsal yapıya ve takım olmaya inanan bir bilinçle gerek yerli gerekse de yabancı konusunun önemli ismi olan paydaşlarının engin tecrübelerini de değer katacağı projelerde paylaşmak üzere REKABET ÜSTÜ bir anlayışla kurulmuştur.

7D rekabette galip gelmeye odaklanma yerine, MÜŞTERİ’leri için DEĞER SIÇRAMASI yaratmaya odaklanmıştır. Böylelikle YENİ ve ÇEKİŞMESİZ bir pazar alanı açmakta da ÖNCÜ kuruluştur.

7D bu felsefe ile kurulmuş ve bu felsefesinden de hiçbir şekilde vaz geçmeden hedeflerine doğru ilerleyecektir. Bu felsefe 7D’nin MÜŞTERİ’lerine değer katma adına 7D kurucularından başlayarak tüm çalışanlarının koruyacakları ve sahip çıkacakları en önemli değerleridir.

Bu bakış açısı ile MÜŞTERİ’lerimize değer katacak projelerinde yanlarında olmak bizlerin en önemli hedefidir.

7D; Çok uzun yıllar yaşanmışlıklardan elde edilen engin tecrübeleri ile oluşturulan Proje Geliştirme çalışmalarından başlayan Masterplan ve Concept çalışmalarını Projenin Ekonomisi ile bütünleştirerek bu çalışmaların sonucunda ortaya çıkartılan değerin doğru planlama ile daha da büyük hedeflere yükselterek değer mühendisliğinin farklı bir boyutunu pazara sunmuştur. Böylelikle; Mimarlığın, Mühendisliğin ve İş Geliştirmenin dünya çapında örnek olacak bir sentezi oluşturulmuştur.

Bilgi paylaşıldıkça değerlidir….

7D işte bu tecrübelerini siz değerli MÜŞTERİ’lerine sunmak, paylaşmak ve değer yükseltmek için VARDIR.

Saygı ve Sevgilerimle,
Ahmet Ş. KOCAOĞLU
Kurucu, CEO
7D Proje Geliştirme Mimarlık Mühendislik Danışmanlık A.Ş. ® Her hakkı saklıdır. I 2016